Barkrakk Butterfly series 76cm

As low as nok 2 722,87
Tilgjengelighet:
Gjøre valg
SKU
SERIES-7-BARSTOOL-76CM-CONFIG
53 X 59 X Bakhøyde: 110cm Setehøyde: 76cm
Barkrakk Butterfly series 76cm is available to buy in increments of 1
Barkrakk Butterfly series, metall base, kryssfiner sete Butterfly series
Product dimensions for Barkrakk Butterfly series 76cm | FurnFurn
Mer informasjon
høyde110
bredde53
dybde59
setehøyde76
InspiratorArne Jacobsen
DesigngruppePlywood Group
karakteristiskStabelbar stol
Møbler typebarkrakk
Materialmetall base, kryssfiner sete
Merkefurnfurn ©
DesignButterfly series
Design år1955
leveringpå forespørsel
Dimensjoner bredde x dybde x høyde53 X 59 X Bakhøyde: 110cm Setehøyde: 76cm
Monteringikke
Showroom NLPresent color: natural
ModellSERIES-7-BARSTOOL-76CM-CONFIG
Leveres Barkrakk Butterfly series 76cm ferdig montert?

Ja, Arne Jacobsen Barkrakk Butterfly series 76cm leveres ferdig montert.

Kan Barkrakk Butterfly series 76cm stables?

Ja, Arne Jacobsen Barkrakk Butterfly series 76cm kan stables.

Jacobsen Butterfly series 1955 76cm barkrakk | 53 X 59 X Bakhøyde: 110cm Setehøyde: 76cm | metall base, kryssfiner sete
Write Your Own Review
Du omtaler:Barkrakk Butterfly series 76cm
Din vurdering:

KiyOh

furnfurn.com

Reviewed with a score of 9.5 / 10 based on 24 reviews
Hans Jörg Schäublin

Günstige Produkte

Per Halberg

Hurtig levering

pia friden

Tryggt o pålitligt företag

Nicole

Empfehlung

DAVIDE ROMAGNOLI

Prodotto perfetto