Kindertafel CTR junior rond

As low as € 77,00
Beschikbaarheid:
Maak een selectie
SKU
CTR-JUNIOR-ROUND-CONFIG
Dia:60CM H:46,5CM
Kindertafel CTR junior rond is available to buy in increments of 1
Kindertafel CTR CTR
Product dimensions for Kindertafel CTR junior rond | FurnFurn
Meer informatie
hoogte46.5
breedte60
diepte60
InspiratorCharles Eames
Ontwerp groepJunior Group
KarakteristiekJunior rond
Meubel typeKindertafel
Merkfurnfurn ©
OntwerpCTR
Design jaar1950
LevertijdOp aanvraag
Afmetingen bxdxhDia:60CM H:46,5CM
Montageeenvoudige montage vereist
Showroom NL-
ModelCTR-JUNIOR-ROUND-CONFIG
Wordt Kindertafel CTR junior rond gemonteerd geleverd?

Nee, de Charles Eames Kindertafel CTR junior rond vereist eenvoudige montage en wordt geleverd met duidelijke instructies.

Waar moet ik op letten voordat ik de Kindertafel CTR junior rond bestel?

Controleer vóór het bestellen de afmetingen: breedte 60 cm, diepte 60 cm, hoogte 48 cm; levering: Op aanvraag; montage: eenvoudige montage vereist. Bevestig ook de geselecteerde kleur, afwerking en land van levering bij het afrekenen.

Welke designdetails zijn belangrijk voor de Kindertafel CTR junior rond?

Handige ontwerpgegevens ter vergelijking: Charles Eames, Junior Group, CTR, ontwerpjaar 1950. Gebruik deze gegevens samen met het materiaal en de afmetingen bij het vergelijken van vergelijkbare producten.

Eames CTR 1950 junior rond kindertafel | Dia:60CM H:46,5CM |
Write Your Own Review
You're reviewing:Kindertafel CTR junior rond
Your Rating

KiyOh

furnfurn.com

Beoordeeld met een score van 9.5 / 10 gebaseerd op 24 beoordelingen
Hans Jörg Schäublin

Günstige Produkte

Per Halberg

Hurtig levering

pia friden

Tryggt o pålitligt företag

Nicole

Empfehlung

DAVIDE ROMAGNOLI

Prodotto perfetto