Spisebordsstol Panton stol mat

As low as 614,58 dkk
tilgængelighed:
Foretag valg
SKU
BS-PANTON-PP-CONFIG
47 x 52 x baghøjde 85 cm havhøjde 42 cm
Spisebordsstol Panton stol mat is available to buy in increments of 1
Spisebordsstol Panton stol, polypropylene Panton stol
Mere information
altezza85
larghezza47
profondità52
altezza del sedile42
IspiratoreVerner Panton
Gruppo di progettazionePlastgruppe
caratteristicaMat
Tipo di arredospisebordsstol
Materialepolypropylene
Marcafurnfurn ©
DesignPanton stol
Anno di progettazione1960
tempi di consegnapå forespørgsel
Dimensioni larghezza x profondità x altezza47 x 52 x baghøjde 85 cm havhøjde 42 cm
Montaggioingen
Showroom NLPresent color: white
ModelBS-PANTON-PP-CONFIG
Product dimensions for Spisebordsstol Panton stol mat | FurnFurn
Leveres Spisebordsstol Panton stol mat samlet?

Ja, Verner Panton Spisebordsstol Panton stol mat leveres færdigsamlet.

Kan Spisebordsstol Panton stol mat stables?

Nej, Verner Panton Spisebordsstol Panton stol mat kan ikke stables.

Hvad er forskellen på mat (PP) og blankt (ABS) materiale?

ABS (akrylnitril-butadien-styren) er generelt fastere, mere stift og blankere, mens PP (polypropylen) er lidt mere fleksibelt og mat.

Verner Panton Panton stol 1960 mat spisebordsstol | 47 x 52 x baghøjde 85 cm havhøjde 42 cm | polypropylene
Write Your Own Review
You're reviewing:Spisebordsstol Panton stol mat
Your Rating

KiyOh

furnfurn.com

Reviewed with a score of 9.2 / 10 based on 25 reviews
Marianne

knoppar ej i valnöt, endast målade.

Hans Jörg Schäublin

Günstige Produkte

Per Halberg

Hurtig levering

pia friden

Tryggt o pålitligt företag

Nicole

Empfehlung